O NAS

Nasza przygoda z zezem...

Kiedy dowiedzieliśmy się, że nasze obie córki mają zeza świat nam się zawalił. W głowie układaliśmy sobie najgorsze scenariusze i zadawaliśmy sobie mnóstwo pytań. Czy dziewczynki zaakceptują okulary i zaklejanie oka? Czy uda nam się wprowadzić w domu systematyczność i nie ulegniemy naszym pociechom, gdy będą miały gorszy dzień? Czy zaklejanie oka będzie dla nich nieprzyjemnym obowiązkiem czy może uda nam się sprawić, żeby było to dla nich po części zabawą? Po akceptacji chorób naszych dzieci, zaczęliśmy codzienną walkę o ich przyszłość. Aktualnie nadal jesteśmy w trakcie leczenia obu dziewczynek. Okulary i plastry są naszymi głównymi narzędziami rehabilitacji. Dzięki dużej różnorodności przysłon zezowych i ich zalet, nasze dziewczynki są zmotywowane do regularnego ich noszenia. Nie oszukujmy się... dla większości dzieci argument poprawy wzroku w długiej perspektywie czasu nie przemawia tak, jak możliwość wyboru nowego wzoru na plasterkach :-)

Dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i otworzyć sklep internetowy, który od dawna był naszym marzeniem. W pracy, zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. W końcu sami wiemy jak ważna jest ciągłość kuracji.

Wszystkich rodziców rozpoczynających przygodę z plastrami zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Chętnie odpowiemy też na Wasze pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Rodzice dwóch szalonych dziewczynek z dysfunkcją wzroku i jednocześnie załoga sklepu Okoplast.pl

NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać od nas aktualne informacje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl